EŞYA SATMAK HAKKINDA

EŞYA SATMAK HAKKINDA

İstanbulda İkinci el eşya satmak istiyorum diyorsanız ve eşya alan yer   arıyorsanız sitemiz tam size göre bilgilerle donatılmış bilgilendirici ve öğretici bir tanıtım sayfasıdır. Sizlere bu yazımızda ikinci el eşya satanlar,ikinci el eşya alan yerler,ikinci el eşya fiyatları ve 2 el eşya alan yerler hakkında bilgiler sunacagız ve sizlere ikinci el satarken dikkat etmeniz gereken bazı hususları dile getireceğiz..İlk olarak sizlere 2 el ev eşyaları ve ofis eşyaları hakkına bilgiler sunacak ve ikinci el eşya alım satım hakkında bilgiler sunarak eşyalarınızı en hızlı ve en yüksek ücretle satmanıza yardımcı olacagız.

Sorularla ikinci el eşya alan yerler

 Soru : İkinci el eşyalarımı satarken nelere dikkat etmeliyim  ?

Cevap : Özelikle ikinci el beyaz eşya ikinci el televizyon klima elektronik eşya ve bu tarz eşyalarınızın garanti belgeleri kullanım klavuzlarını mutlaka eşya alacak kişiye veriniz böylece ikinci el eşyanızın değeri artacaktır,ayrıca mobilya koltuk takımı yatak odası gibi mobilyalarınızın temiz olması satış fiyatınızı yükseltecektir..

Soru : İkinci el eşyalarımı satarken ücretimi nasıl alabilirim ?

Cevap : Türkiye genelinde ikinci el eşya alanlar ve spot mağazaları 2 el eşylarınıza nakit ödeme yaparlar asla çek havale yada daha sonra veririz gibi söylemlerle aldanıp eşyanızı güvensiz insanlara teslim etmeyiniz. İkinci el eşya alan yerler olarak sizlere tavsiyemiz eşylarınızı satarken ürünlerini tam olarak gösteriniz ve ücretinizi peşin olarak aldıktan sonra nakliye yapan insanlara ürünlerinizi teslim ediniz.

Soru : İstanbulun hangi bölgelerinden ikinci el eşyalarımızı alıyorsunuz ?

Cevap : Siz değerli müşterilerimiz ikinci el alanlar olarak en çok müzdarip olduğumuz sorunlardan biri de budur . Biz ikinci el alanlar İstanbul ilimizin her ilçesinden ikinci el eşya alım satım  yaptığımız gibi yakın bölgelere örnegin bursa yalova izmit çanakkale ve kocaeli gibi şehirlere de eşya alıyor ve satıyoruz. Genelde arama motoru google üzerinden arama yaparken konum olarak istanbul olarak sizlerin karşısına çıkmakla birlikte bazen telefondan arama yapan değerli müşterilerimiz konum servislerini kapalı bıraktıkları için Türkiye nin her yerinden arama alıyoruz ama hizmet bölgemiz İstanbul ve yakın şehirleridir.

Soru : Hangi ürünler satılır ikinci el eşya olarak ?

Cevap : İstanbul ve bölgesinde eşya satmak istiyorum diye bir fikir içindeyseniz ve bu eşyayı satamam diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü her eşyanın bir alıcı mutlaka vardır.Evinizde işinizde ofisinizde lokanta ve resturant malzemeleriniz olsun bizim gibi ikinci el eşya alanlar firmalarını rahatlıkla arayabilir telefonla bilgi alabilirsiniz . Kullanılbilcek her türlü ikinci el eşyanız mutlaka değerlendirilir.

Soru : Eşyalarımı satmak itiyorum ama çok eskiler satabilirmiyim ?

Cevap : Evet eğer eşyalarınız çok eski ise yinede satabilirsiniz burada yapmanız gereken eşya alan yerler i telefonla arayarak eşyalarınızın resimlerini göndermenizdir en az 3 firma ile görüşerek mutlak suretle ikinci el mağazası ile iyi bir pazarlık sonucu eşyalarınızı satabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Soru : Eşyalarımı satmak istiyorum yeriniz nerede ?

Cevap : İkinci el eşya alan firması olarak bizler istanbul genelinde 22 sbe 10 a yakın aracı spot mağazası ve 12 araclık bir filo ile sizlere hizmet sunmaktayız.İkinci el eşya hizmetlerimiz arasında bulunan nakil hizmetide işimizin bir parçası oldugundan mutlak suretle ya subelerimiz yada araçlarımız sizlere yakın yerdedir hiç en dişe etmeden bizleri arayabilir ve eşyalarınızın resimlerini bizlere göndererek aynı gün eşyalarınızı satabilirsiniz….

İkinci el eşya hakkında bilgiler
ikinci el eşya

Soru : 2 el eşya alan yerler olarak eşyalarımızdan nakliye ücreti kesiyormusunuz ?

Cevap : Evet biz 2 el esya alan yerler asla ve asla İstanbulun en ucra semtinden İstanbul dışına kadar sizlerden satın alacagımız ikinci el eşyalarınız için asla taşıma , nakliye  yada hammaliye ücreti talep etmiyoruz . Sizlerden eşyalarınızı en kısa zamanda teslim almaya ve ücretinizi ödeyerek gönül rahalığı ile sizleri uğurlamak bizim daimi hedeflerimiz arasında olmaya devam edecektir….

Sizlere yukarad eşyalarınızı satarken yapmanız gerekenleri ve ikinci el eşya konusunda aklınıza takılan sorulara soru – cevap şeklinde yardımcı olmaya çalıştık . yukardaki sorular haricinde bir soru yada sorunuz olursa alt taraftaki yorum bölümlerine yada whats app iletişim hattımıza bip ihbar hattımıza mesaj atabilir bize telefonla ulaşabilir sosyal medya adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mail adreslerimizden bize mail yolu ile ulaşabilir bizlerden mail yolu ile bilgi talep edebilirsiniz , biz ikinci el eşya alan yerler olarak her daim sizlerin sorularına en dürüst şekilde cevap vermeye sizlere 2 el eşya konusunda hizmet vermeye devam edecegiz..

Saygılarla – İkinci El Eşya Alan Yerler | İkinci El Eşya Alanlar 

Facebook Yorum