İkinci El Esya Ürünleri

2 el esya
0 532 382 41 69

İkinci El Esya Ürünleri Resimleri

İkinci el esya alan yerler olarak sitemizde ve firmamızda sizlere hazır ürünlerimizin bazılarının resimlerini burada sunmak istedik .İstanbul ikinci el esya pazarı olarak bilinen firmamız her türlü ev esyasının yanı sıra cep telefonu ve bilgisayar aynı zamanda klima ve led televizyon satışları ile sizlere hizmet sunmaktadır .

İstanbulda yasıyorsanız yada istanbul ev tutmak üzere iseniz ve kullanılmış esya alarak daha az ücret ödeyerek evinizi kurmak istiyorsanız sizde bizlerle haftanın 7 günü iletişime gecerek esya alabilir ikinci el esyalarınızı satabilirsiniz.Tam degerinde ve nakit olarak ev esyalarınızı yerinizden teslim alıyor ve ücretinizi nakit olarak sizlere takdim ediyoruz .

İkinci el esyalarımızdan bazıları ve spot ev esyalarımızı hazırda bulanan bazı ürünlerimizi sizlere resim olarak alt tarafta sunuyoruz .Sitemizde sizlere sundugumuz ikinci el esya resimelerimiz sadece elimizdeki ürünlerin cok az bir kısmıdır ..

Sizlerde elinizdeki ikinci el ürünlerinizi spot esyalarınızı yada 2 el ev esyalarınızı bizlere whats app mail telefon sms yada iletişim formu aracılıgı ile gönderebilir ve ortalama 5 10 dakika içinde fiyatları alabilirsiniz.. Bizden aldıgınız fiyatları diğer ikinci el esya alanlar ile karşılaştırabilir ve en iyi fiyat garantimizi test etmiş olursunuz …

İKİNCİ EL ESYA ALAN YERLER 2017 

Facebook Yorum