ikinci el esya

İkinci El Esya

Sitemiz istanbulspot istanbul merkezli ikinci el esya alım yapan köklü ve geçmişi 30 seneye yakın bir süreye varan bir spot esya mağazasıdır. İkinci el esya genelde maddi durum hakkında sıkıntı yaşayan yada eşya için kısıtlı bütçesi olan vatandaşlarımızın başvurduğu bir ticari yöntemdir. Günümüz hayat standartalrın özelikle ev eşyalarımızdaki değişik fiyatlar ve markaların yüksek fiyatları insanları spot eşya mağazalarına yada ikinci el esya alma yoluna itmeye başlamıştır . İşte tam bu yüzden biz ikinci el esya alan yerler firması devreye girerek siz vatandaşlarımızın ikinci el eşya alım satım işlerinize ortaklık yapmaya başladık. İstanbul merkezli firmamız ikinci el eşya konusunda gerek tecrübesi gerekse hizmet anlayışı ile müşterilerimize güven aşılamış ve mennuniyet olarak cok büyük güzel tepkiler almıştır.

Firma olarak ikinci el esya alan yerler mağazalarımız istanbulun çeşitli ilçelerinde ikinci el eşya hakkında her türlü talaplerinize cevap vermeye çalışmaktadır. Konusunda uzman değer biçiciler,uzman nakliye ekip arkadaşlarımız satış ve pazarlama konsunda deneyimli ekibimizle istanbulspot olarak ikinci el eya piyasasında uzun zamandır büyüyerek hizmet anlayışımızı geliştirerek yolumuza devam etmektedir.

İkinci el eşyalarınızı piyasanın üst tavan fiyatlarından alımı yaparak veya piyasa fiyatlarının altında ikinci el esya satarak siz değerli hemşerilerimizin güvenini oldukça kazanmıştır.İster ev eşyanız olsun ister ofis eşyanız olsun ister villa ister otel yazlık kışlığa her türlü eşyanızı mobilyanızı ikinci el beyaz eşyalarınızı en iyi fiyatlarla satın almaya devam ediyoruz. Spot eşya piyasasnda yön belirleyici olan ve İkinci El Eşya denince ilk akla gelen istanbulspot istanbul genelinde 11 subesi gezici 3 nakil aracı ile sizlere istanbulda hizmet vermekle birlikte ankara ikinci el esya alan yerler subesi ile subeleşme anlamında yeni subeleri ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.Bursa bolu kocaeli ve gebzede subeleri bulunan ikinci el esya alan yerler istanbulspot a ister telefonla ister subelerimize gelerek eşyalarınızı veya ikinci el eşyalarınızı satabilir yada galerimizde devamlı olarak yenilenen ikinci el eşya veya sıfır garantili eşyaları satın alabilirsiniz.

Ayrıca satmak istediğiniz aşyaları anında nakit para ile değerlendirebildiğiniz gibi eşya almak isterseniz kerdi kartı ile alış veriş yapabilir ve ikinci el eşya alırken kredi kartınıza taksit imkanından yaralanabilirsiniz. Ayrıca senet yada vade ile eşya alabilir sizde evinizi ister ikinci el eşya ile yada sıfır ev eşyaları ile donatabilirsiniz. İkinci el esya alan yer olarak sizlere baza yatak televizyon buzdolabı çamaşır makinası yatak odası yemek odası oturma grupları bulaşık makinası led televizyon lcd televizyon bilgisayar ve aklınıza gelecek her türlü ev ve ofis eşyası satmaktayız. İkinci el eşya satmak istiyorum diyorsanız ve eşya satmak istiyorum diye düşünüyorsanız biz ikinci el eşya alan yerler istanbulspot la mutlaka iletişime geçiniz.

İKİNCİ EL EŞYALARINIZA KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIKTIR :

İstanbulspot / istanbul

Facebook Yorum